| Dydutssu a întrebat:

Hey :* am o mica problema >:" as dori sa sterg niste poze de pe facebook in care ma etichetat o persoana x-( si acea persona m-a scos din lista ei d prieteni. As dori sa sterg pozele in care ma etichtat ca sunt cu B. F. F si innebunesc x-( big grin ca nu mai suntem prietene. Cine ma poate ajuta si pe min ca vreau sa le sterg love struck si nu stiu cum crying.

2 răspunsuri:
| MissLaura a răspuns:

Dai jos sub poza la inlatura eticheta.dai acolo in dreptul numelui tau! poza nu poti sa o stergi!

| AngelCrystals a răspuns:

Poti sa stergi doar eticheta nu si poza daca e pe profilul ei.In josul pozei apare numele tau si in paranteza scrie "Inlatura eticheta".