| Dia15L a întrebat:

aveam pe cineva ca prieten pe facebook si dupa m-a scos,, din lista lui de prieteni " dar el poate sa imi vada pozele. ce pot sa fac sa nu le mai vada? am apasat pe denunta aceasta persoanahappy si acum nu mai pot intra eu pe profilul lui.thinking Funda! :* [scuze cat`]

Răspuns Câştigător
| Lavii_3618 a răspuns:

Sal.scoate`l si tu din lista ta de prieteni.si seteaza`ti acolo doar prietenii tai sa-ti poata vizualiza profilul.:*

2 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Ai putea sa umbli la privacy settings.>_>

| retardForce a răspuns:

Ce sistem de operare ai? Du-te pe profilul tau pe facebook si du-te la "prieteni". Apasa butonul de windows urmat de U si, din nou, U. El nu iti va mai putea accesa profilul si vedea pozele.