| RapperulLucy a întrebat:

De ieri pe tableta sau telefon (Android) aplicatia Youtube nu mai merge... dau pe videoclip si se incarca la nesfarsit. Am dezinstalat-o, i-am facut update la loc si tot la fel e. Am doua zile mergea, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| CosminComan75 a răspuns:

Asa am patit si eu incearca la alt router wifi sa vezi ca functioneaza acolo!

| sltlp a răspuns:

Cand patesti asa da opriti fortat la: servicii google play, play store si youtube. Apoi tot din setari, sa le dai stergere date. Si reincearca.