| NiiiaaRawwr a întrebat:

Am o problema cu youtube, cand dau pe un videoclip imi apare negru, nu se incarca nimic si nu stiu din ce cauza.
Ieri mergea perfect si astazi nu mai merge sa ascult nici o melodie. Fundita si vott :*love struck

2 răspunsuri:
| DعeutZa a răspuns:

Poate trebuie sa instalezi din nou Adobe Flash Player.asa am pătit si eu:*sper ca te-am ajutat

| Edyward a răspuns:

DA! Fix si mie mi se intampla... youtube are niste defectiuni tehnice. dureaza doar cateva zile; z))