| Wrecked a întrebat:

Deci... Am facut update la flash player la versiunea 11 care a aparut ieri. Astazi pana pe la ora 4 mergea bine dar acum nu mai merge straight face
Problema-i : video-urile de pe youtube nu se mai incarca, merg 3 -4 secunde si se blocheaza :@
Vre-un raspuns ceva? Urgent dau funda straight face

11 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Doar pe Youtube ai problema asta?
Poate este o problema cu Net-ul, viteza este mica.
Poti instala Google Chrome, are flash player incorporat.
http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/

| Wrecked explică (pentru taken):

Acum descarcam un film de pe "filelyst" si se descarca cu 12 mb\s
si am facut si un speed test :
http://i49.tinypic.com/15c6c0.png
zic ca nu e o viteza asa de mica :|

| taken a răspuns (pentru Wrecked):

Ai viteza foarte buna.
Zilele astea lucreaza astia la site(la youtube), schimba design-ul canalelor, nu stiu ce mai fac. Vreo 4 zile nu mi s-au contorizat vizualizarile. Poate de asta sunt probleme.

| Wrecked explică (pentru taken):

Sper sa isi revina straight face

| DjZen a răspuns (pentru Wrecked):

12 mbps e viteza foarte mare nu ai de ce sa iti faci grji in privinta vitezei

| DjZen a răspuns (pentru taken):

Mie merge youtube perfect nu am probleme

| DjZen a răspuns:

Dezinstaleaza flash-ul si instaleaza-l din nou. Apoi dai un restart la pc.

| Wrecked explică (pentru DjZen):

L-am dezinstalat si instalat de vreo 3 ori straight face si am dat si restarturi si tot nimica

| Cosmyn96 a răspuns:

Incearca sa intri pe youtube cu alt browser.

| Wrecked explică (pentru Cosmyn96):

Intru de pe google chrome am incercat si de pe ie si de pe firefox

| Adi_Adi_1985 a răspuns:

Cer si eu ajutor ceva de genu am facut si eu si am aceeasi problema daca intru de pe internet merge si youtube si facebook si filme online daca intru de pe crom imi cere sa instalez si inca ceva ciudat daca intru de pe crom pe youtube nu imi merge decat daca salvez pagina si daca am un link salvar de pe youtube si dau pe alt link imi apare ala care este salvat indiferent ca dau pe altul ma poate ajuta cineva cu o sugestie multumesc mult astept raspunsuri legat si de problema mea