| vagabond a întrebat:

Buna deci am si eu un laptop cu windows vista si nu stiu cum sa fac sa prind si eu wirrless imi puteti spune voi? va rog

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instalezi driverul pentru wireless de pe cd,intri in control pannel,network,dai connect to a network, alegi wi-fi (wireless) si daca iti gaseste una neparolata o sa te poti conecta, daca nu ai nevoie de router.

| moldovianu a răspuns:

Omule,zii ce laptop ai, cum se numeste(ai un buton care porneste wirelles-ul)ca sa iti cum se porneste sa iti dam drivere si in afara de asta...ai internet wirelles acasa?

| vagabond explică:

Nu am cd de unde pot sa-l iau infara daca nu am cd un link ceva? va rog

| vagabond explică:

Da am buton dar cand dau pe el nu se intampla nimic am laptopul din Italia Packard Bell