| Iote a întrebat:

Buna dimineata.
Voi ce experiente aveti cu noul browser "Edge"? E mai bun decat Chrome?
Mi se instaleaza automat si mai rau, se schimba automat in browser prestabilit. Cea ce, eu nu vreau.
Il schimb, il sterg, iar se face actualizare, iar apare.

Răspuns Câştigător
| PsyhoChild a răspuns:

Singura problema este ca motorul de cautare implicit e bing. In rest se misca destul de ok

4 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Mi se pare mai okay decât Chrome. Nu pot să-mi dau seama dacă viteza de încărcare e mai buna sau nu. Atât timp cât face ce trebuie să facă instant sau aproape instant, nu mă deranjează. Cică actualizările sunt pentru a te proteja împotriva virușilor și hackerilor, la fel ca și actualizările automate de la Windows 10.

| Iote explică (pentru PsyhoChild):

Mda, bing! Deci, nu. Merci.

| PsyhoChild a răspuns (pentru Iote):

De ce spui asta? Poti intra pe google oricand

| Iote explică (pentru PsyhoChild):

Da, pot, dar am spus ca se reinstaleaza automat. Schimb browserul, dar numai dupa ce fac niste manevre de "ocolire". Pierdere de timp si nervi.