| Fly2Sky a întrebat:

Buna! Doresc sa-mi public un website pentru blogging. Codul este scris integral de mine (PHP, CSS, HTML, JAVASCRIPT) si doresc un host bun si convenabil. Insa as vrea un host ce-mi permite sa incarc fisierele cu extensia ".php". Aveti ceva recomandari bune pentru un hosting de calitate?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"recomandari bune pentru un hosting de calitate?"

ce e gratis iți "bagă" reclamă până te saturi
așa că dacă plătesti, ai. Ex

https://client.hostgate.ro/cart.php?a=add&pid=1&annually

| GabyAlecs24 a răspuns:

C-am orice host e bunicel, iti recomand freakhosting.ro, destul de ieftine ofertele. Poti vorbi cu detinatorul site-ului si iti poate da mai multe informatii, este chiar de treaba. Sau poti incerca GoDaddy, HostGator sau Bluehost. Funda?