| anonim_4396 a întrebat:

Eu folosesc telefonul pentru a ma conecta la wi-fi pentru ca wireless-ul laptopului nu merge. Cand ma conectez la wi-fi pot folosi internetul pe laptop. Ideea e ca transfer internetul prin USB si chestia e ca telefonul meu se încarcă in acest timp, ceea ce nu vreau
Pot cumva sa opresc alimentarea baterie in timp ce telefonul este conectat la laptop?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu se poate opri alimentarea cat timp ii da energie telefonului.

| K0sti a răspuns:

Pentru ca wireless-ul laptopului nu merge...da de ce nu merge?

| Andreea555012 a răspuns:

KOsti, am pus acum câteva zile o intrebare în legătură cu wireless-ul laptop-ului.