| anonim_4396 a întrebat:

Eu mi-am creat o adresa Google, acum cateva zile am sters-o si cand intru in Magazin Play nu ma lasa deoarece m-am conectat cu cea stearsa. Am incercat sa recuperez adresa stearsa, dar fara niciun rezultat. Cum as putea sa ma conectez cu cea noua la Magazin Play?

Răspuns Câştigător
| ZyRRe a răspuns:

Ai aici un tutorial, mie mi-a mers exact ca in cazul din videoclip.
Tu poti ori sa folosesti aplicatiile din videoclip pentru a reseta gmailul si a te conecta pe un altul, ori dai un reset factory din butoane si faci la fel ca in video. Bafta

https://www.youtube.com/watch?v=FeN4h_3Cw1k