| nustiu23 a întrebat:

Ieri m-am deconectat de pe contul de Instagram si acum cand incerc sa ma conectez inapoi imi zice ca "a aparut o eroare la cerea ta" parola si numele de utilizator sunt corecte, mi-am sters aplicatia si am instalat-o iar si tot nu merge. Cum pot sa ma conectez iar? Va roooog!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă din nou, mai târziu. Te vei putea conecta, negreșit.
Se întâmplă uneori, ca Instagramul să dea erori la conectare.
Când vei reuși din nou să te conectezi, e mai bine să îți faci conectare automată și să nu te mai deconectezi.