| Mario871u a întrebat:

Salutare.
Astăzi stăteam pe Instagram si dintr-o data am fost deconectat de la contul meu si mi-a apărut acest mesaj "Ai fost deconectat de la cont! E posibil ca proprietarul acestui cont sa fi schimbat parola." Am 3 conturi si mi-a aparut la toate 3. Nu mi-a mers sa ma conectez la nici unul. Toate 3 sunt ale mele personale, nu mai stie nimeni parola.
Apoi am sters aplicatia si am instalat-o din nou. Am reusit sa ma conectez la toate 3, apoi am schimbat parola la toate conturile. Acum merg toate fara nici o problema dar sper sa nu fie probleme pe viitor. Oare poate sa fie o greseala de la Instagram?

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Nu, ca dovada ca in continuare merge cu aceeasi parola. Daca se mai intampla sa se deconecteze schimba parola pentru siguranta contului tau. A fost o mica problema de la ei sau DNS tau

| Mario871u explică (pentru Lucian4):

Mersi fain! M am linistit

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil ti le vor inchide pe toate intr-o zi, fiindca ai voie doar 1 singur cont legal si tu ai 3...deci faci chestii ilegale care pot duce la suspendarea conturilor.
Vezi sa nu plangi intr-o zi pentru suspendarea lor, ca oricum nu ai nevoie de 3 conturi ca sa aduni prieteni, care-ti admira pozele, unul fiind mai mult decat suficient.

| Mario871u explică (pentru Violleta2022):

Acum am mai ramas doar cu 2. Cel personal si unul de bussines. Al treilea l am sters