| Andreea2811 a întrebat:

Buna, nu mai merge sa ma conectez pe contul meu de ig de pe aplicație doar pe browser sau pe alt dispozitiv. Când încerc sa ma conectez îmi zice:,, Ne pare rau, dar a apărut o problema in solicitarea ta". Am sters aplicația degeaba. Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Probabil este o eroare. Poti reveni mai tarziu, nu pleaca nicaieri instagramul si e ok sa mai iei o pauza.

| Andreea2811 explică (pentru dullcat):

Sunt 2 zile deja

| dullcat a răspuns (pentru Andreea2811):

Tot este o oportunitate sa mai reduci din timpul petrecut pe telefon.La pc e mai ok, fiind de obicei si distanta mai mare intre ochi si ecran, spre deosebire de telefon.