| DoDoSpider a întrebat:

Buna im spuneti care ar fi cerintele minime pentru mincraft, adica
cam ce pc im trebuie. Dati-mi o list cu pc care im trebuie daca puteti. Mersi.

Răspuns Câştigător
| 0Andrew0 a răspuns:

Cerinte minime de sistem:
OS:Windows XP/Vista/7
Procesor: 2 Ghz( cu un singur nucleu)
Placa video: 128MB
Spatiu hard disk: 80MB liber
Memorie RAM: 1GB pentru xp, 1.5GB pentru windows 7, 2.0GB pentru Vista

3 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Intra pe canirunit.com si scrii acolo Minecraft.
PS: minecraft e joc slab laughing nu iti trebuie cerinte mari sa il pori juca

| goldenbullet a răspuns:

Salut! Minecraft este un joc vechi care nu necesita mult spatiu. In general merge aproape pe orice calculator. Funda?happy

| DoDoSpider explică:

Dar merge pe un laptop fujitsu simens model V6535