| Bogdan201739 a întrebat:

Spuneti-mi un nume pentru o serie de mincraft

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

#Try to craft

| Nichifor_Ionut_2000 a răspuns:

"Minecraft survival sau daca faci cu un modpack (numele modpack-ului), sau daca faci cu moduri "minecraft modat". Sper ca te-am ajutat

| Bogdan201739 explică (pentru Nichifor_Ionut_2000):

Fac direct pe survival. Si as fi zrut nume ca: breasla minerilor, minecraft pe ocean

| Nichifor_Ionut_2000 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Ce fel de minecraft? Minecraft pocket edition?

| Nichifor_Ionut_2000 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Si daca nu ai cu cine sa joci nu pui in titlu "breasla" ca asa de faci de **** ok?

| Bogdan201739 explică (pentru Nichifor_Ionut_2000):

Am cu cine sa filmez

| Nichifor_Ionut_2000 a răspuns (pentru Bogdan201739):

A ok pune-i atunci daca faci cu breasla daca vre-ti sa minati scrieti "breasla minerilor" daca vreti sa construiti scrieti "Breasla constructorilor"