| timeOUT a întrebat:

imi puteti spune un program gen mp3 cut, cu care sa "tai" doar anumite parti din melodie, il vreau pe cel mai bun, folosit de voi, sau nu.
Aceasta este una din cerinte, acum, "rezultatul" obtinut cu acel cuter, as dori sa ii modific dimensiunile, adica ocupat spatiu pe disc (kb sau Mb), intr-un sens descrescator!, deci cer un program care imi poate face un fisier mp3 (audio) care initial are 3 Mb prin conversie (sau mai stiu eu cum) sa rezulte un alt fisier identic (ca continut) cu 2Mb (sau de ce nu mai putin, chiar sub 1Mb), stiu ca acest proces modifica calitatea audio, de accea va rog, sa imi ziceti unul dintre cele mai bune programe.
O zi buna!

2 răspunsuri:
| Carmyna_Roxana_1997 a răspuns:

Daca vrei sa tai parti din melodie cauta pe google mp3 old cut. Cu restul nu stiu sa te ajut.
O zi buna si tie.

| AlexEuBrezoi a răspuns:

Ringdroid aplicație pentru telefon