| Violent a întrebat:

Ce programe stiti cu ajutorul caruia pot modifica video fara a pierde din calitate? Dau funda.

Deci vreau sa modific un film. Mai concret inregistrez "Pariu cu viata". Apoi sterg toate reclamele din el, dar pierd din calitate. Cum sa fac ca sa nu pierd din calitatea video-ului? Poate sunt alte soft-uri de care eu nu stiu?

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Cyberlink powerdirector si Sony vegas 11 care nu functioneaza decât pe windows 7 64 de bitzi

| sanyodude14 a răspuns:

Sony Vegas?
Adobe After Effects?

Întrebări recente