| Alice_8851 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum sa imi activez netul pe mobil? am telefon samsung. sunt pe reteaua cosmote.am dat sms gol la nr respectiv. si mi-a trimis un mesaj ce configurare.de la mesajul acela cum fac mai departe?

Răspuns Câştigător
| blu3ey3s a răspuns:

Eu, mi le-am activat de la setari.Du-te si s-ar putea sa ai la setari "Comenzi Wireless". Intri acolo si cauti ceva de genu` "date","retea" etc. Nu stiu sigur thinking Succes! :*

1 răspuns:
| elvira80 a răspuns:

Buna! Daca ai primit mesajul cu setarile, salveaza-le in telefon. (undeva trebuie sa ai optiunea de Save). Inchizi si deschizi telefonul si... Voila! Ar trebui sa iti mearga. Daca nu reusesti suna la Serviciul Clienti- sunt non-stop. Bafta!