| OnetMarius a întrebat:

Am o mica problema la mesajele din telefon, fiind vorba de un Samsung. Prietena mea are la fel tot Samsung si cand imi trimite mesaj nu primesc decat atunci cand activez netul. Doar de la ea patesc asa cand imi trimite mesaj.

4 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Notificari/Toate aplicatiile/Mesaje dai activare

| OnetMarius explică (pentru marinaru777):

Salut. nu este vorba de notificare. Prietena imi trimite mesaj de pe cartela si abia daca activez netul il primesc. Doar la ea patesc asa.

| TheMadKing a răspuns:

Pai cum sa primesti mesaje daca nu esti conectat la internet frt si daca iti sunt trimise prin mesanger sau alt ceva. Doar mesale prin cartela alea iti vin fara conectiune la net.

| OnetMarius explică (pentru TheMadKing):

Frate, vorbesc de mesajele de pe cartele. Nu cele de pe alte aplicatii