| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
In ce program pot decupa pozele (sa fie numai conturul lor)
Daca e in paint eu am windows 7 si paint-ul meu e diferit :-s asa ca explicati-mi cum sa decubez
Daca nu e in paint spuneti-mi voi niste programe pe pc sau online
Dau funda
+ vott

Răspuns Câştigător
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Hey...incearca pe www.pizap.com este un site super si poti face mai multe chestii...:D eu tot acolo imi modific pozele si poti sa si decupezi.:D:D:> super siteul.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai sunt mai multe programe in care poti face asta! paint e unul dintre ele.si o sa iti explic cum sa faci asta!
in principal te duci in paint -select (in dreapta la paste ) -dai ce vrei sa decupezi si ori ii dai cut -copy -paste.etc ce vrei tu!