| yuliansch a întrebat:

Luna viitoare o sa trec cu internetul la Digi, cu abonament Fiberlink 300. As vrea sa va rog sa-mi recomandati un router (daca se poate nu unul scump)care sa aiba si functia wi-fi si care sa faca fata unui apartament de 100 mp dar si sa atinga vitezele din abonament (300mbps). Multumesc.

2 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand acest Asus http://bit.ly/1S0PeXy Rata de transfer pe cablu este de 1000Mbps, iar pe wifi 300 Mbps. Are 3 antene externe, porturi USB unde poti conecta imprimanta, stick sau un hard disk extern. Garantie 3 ani, transport gratuit.