| Warchild a întrebat:

Salut
ce abonament de RDS fiberlink recomandati?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Eu zic ca merita, viteza de download e foarte buna si descarci cu viteze foarte mari, pentru gaming & streaming nu sunt diferente foarte mari intre 500 si 1000, doar download-ul e diferit, latimea de banda si upload-ul extern este acelasi.

45 lei pentru 1000 mbps e un pret foarte bun, eu ma oftic ca n-am acoperire RDS si platesc 39 lei pentru 200 mbps de la UPC.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde de ce configuratie ai, daca ai configuratie cu ssd si i5 sau i7 mergi pe 1GBps daca nu 500mbps e suficient.

| Warchild explică (pentru Intruder19):

AM I 5, si SSD si placa retea gigabit, asta era si ideea, merita cel de 1000?, pentru gaming online si download ar fi suficient si cel de 500? happy

| Warchild explică (pentru Intruder19):

Ms

| Intruder19 a răspuns (pentru Warchild):

Eu zic ca merita, viteza de download e foarte buna si descarci cu viteze foarte mari, pentru gaming & streaming nu sunt diferente foarte mari intre 500 si 1000, doar download-ul e diferit, latimea de banda si upload-ul extern este acelasi.

45 lei pentru 1000 mbps e un pret foarte bun, eu ma oftic ca n-am acoperire RDS si platesc 39 lei pentru 200 mbps de la UPC.

Răspuns utilizator avertizat