| Arny_Arnyy_1984 a întrebat:

M-ar interesa daca este posibil sa folosesc un router portabil,cu baterie,cu stick USB de internet,cu digi net mobil prepayd,pentru a partaja internetul intre cateva tablete care sunt wifi only? Deci m-am gandit sa cumpar un router de asta (v-as ruga sa ma ajutati, pentru ca nu stiu care sunt bune, ma duc cam pana la 150 lei), care are port USB/slot cartela si bineinteles baterie, si sa il folosesc cu o cartela digi prepayd cu optiunea de 5E nelimitat.L-as folosi in calatorii si de genul pentru ca am in familie cateva tablete care sunt wifi only, dar de multe ori le-ar trebui netbig grin Deci ar functiona? 4000

2 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Iti dai seama ce net ai avea?

| Arny_Arnyy_1984 explică:

Nu,chiar de asta am intrebat...deci ar fi prea incet? Nu vreau sa ruleze filme fullhd dar pentru surf sau de genul nu ar fi bun?