| HwsKi a întrebat:

Exista vreun router de WIFI portabil fara a introduce cartela SIM de internet in el?
Dau funda

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Si de unde vrei sa isi ia net routerul daca nu ai nici o sursa de net gen cablu sau gsm?

Bula
| Bula a răspuns:

Unde ai semnal wi-fi accesabil, poti folosi un receptor wi-fi din care intra semnalul si se re-distribuie wi-fi, pe alta frecventa wi-fi si/sau cablare locala.
Depinde unde, cand si in ce conditii doresti sa-l folosesti.

| PainTech a răspuns:

Si ce metoda de conexiune la internet doresti?

Cablu? Nu e portabil.
4G? E nevoie de SIM.

Singura optiune ar ramane un Wifi extender portabil, dar nu cred ca este ceea ce cauti