| Aandree02 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu un id Apple? Am făcut unul dar nu-l pot folosi deoarece îmi scrie ca nu l-am folosit in iTunes store. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| TechPassion a răspuns:

Salut! Te pot ajuta eu cu problema ta cu Id-ul Apple. In acest caz sunt mai multe variante:
1) Ai mai putin de 24 de ore de la deschiderea contului.
2) Nu ai configurat cum trebuie Id-ul.
Am nevoie de mai multe amanunte pentru a te ajuta.
Mi-ar fi de folos o captura de ecran sau o inregistrate de ecran (video). Aceasta o poti trimite la adresa tech.passion.tpu@gmail.com, iti voi raspunde imediat.
Daca nu vrei pe mail, poti sa detaliezi mai mult problema ta, aici in comentarii. Astept un raspuns pentru a te ajuta!