| Madalinx a întrebat:

Salut vreau si eu un cont Apple pentru App-Store sau iTunes va rog frumos pentru ca eu fac si nu pot sa il confirm, adica il confirm si tot nu merge dar de ce nu merge? cine ma ajuta sa fac cont sau cine imi da un cont are funda!

2 răspunsuri:
| Madalinx explică:

Am facut cont acum zi-mi cum sa fac sa bag jocurile pe iphone prin cablu de date prin iTunes ca le-am descarcat si nu merge nici o sincronizare nu stiu cum sa le bag,,, hai ca iti dau funda daca ma ajuti.msk

| MisterRaspuns a răspuns:

Eu