| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Ma puteti ajuta cu gasirea unui remix? Melodia este cantata de Selena Gomez - Hands To Myself!
Este un remix fain si nu-l gasesc absolut deloc!
Am incercat si cu Shazam, dar a gasit de 2 ori melodia originala, nu remix-ul!
Va rog mult, dau funda!
Uitati de aici este:
https://twitter.com/selxabel/status/827174074526859264

4 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Buna. E simplu. Mergi pe YouTube si scrie Selena Gomez - Hands To Myself remix. Si iti apar toate rezultatele. Daca nu ai facut asta deja, go for it.

| CezaraEM explică (pentru HLucian):

Am facut deja asta, am ajuns pana la pagina 8 si nimic! :-((
Am sa incerc sa mai caut, cine stie?!
Merci frumos!

| CezaraEM explică (pentru HLucian):

Nu este niciunul! Dar multumesc frumos oricum! O sa-l gasesc eu cumva...