| 123456Anonim123456 a întrebat:

Bună, mi-am asociat contul de Instagram cu contul de Facebook din greșeală, și întrebarea mea este pot să mă deconectez?(adică să nu mai fie asociate!) Menționez ca am Android!
Dau fundă celui/celei care îmi explică.
Vă rog răspundeți-mi cât mai repede!

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Dai in setari. Dai pana jos unde scrie conturi asociate apoi dai unde scrie Facebook si apasa "anuleaza asocierea". Nu trebuie sa stergi nimic. Doar fa cum iti zic si va merge. Bafta

1 răspuns:
| Amulyblind a răspuns:

Cred ca ai putea sa stergi Instagramul si apoi sa il descarci din nou, dar dupa ce il descarci intri intai pe el fara sa intri pe Facebook si te poti loga si altfel cred.