| Costelus12345 a întrebat:

Salut, mi-am facut acum cativa ani un cont de Instagram (nu stiu daca l-am facut cu Facebook-ul sau altceva) si mi-am mai facut inca unul din greseala cu Facebook-ul. Eu nu mai stiu parola primului cont si asa ca l-am asociat cu Facebook-ul, dar cand dau sa ma conectez cu Facebook-ul ma conecteaza la contul cel nou.
Pot face cumva ca contul cel vechi sa se conecteze cu Facebook-ul in locul astuia nou? ( precizez ca contul nou nu mai este asociat cu Facebook-ul meu)
Dau funda extrem de mare, multumesc!

1 răspuns:
| nao13 a răspuns:

Încearcă să îți ștergi contul nou sau să îl dezactivezi pentru o perioadă. Nu prea există variante fixe. Încearcă să îl recuperezi pe cel vechi prin mail