| Andreeeeeeeeeeeeeea a întrebat:

Mi-am cumparat laptop Lenovo G500 si vreau sa-i instalez Windows 7. Problema mea e ca nu reusesc sa intru in Bios sau Boot Menu in nici un fel. Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| Ina_Damianov_1982 a răspuns:

Vezi ca are un butonas mic langa start cu ala intri si in bios si in boot nu mai apasa nici un f... ca nu te ajuta.

5 răspunsuri:
| Hεrεtik a răspuns:

F1 sau Fn+F1

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Dai restart. Pana sa se aprinda el apesi de mai multe ori tasta ESC. Iti va apare acolo o pagina cu mai multe optiuni. Daca nu merge cu ESC. Apesi F11 sau F9. ( tot asa dupa restart, inainte de a a-ti apare logo-ul de la linux )

| mitica1234 a răspuns:

Butonasul de langa start sau Fn+F2

| flavius_5407 a răspuns:

Se apasa pentru bootmenu Fn+F12.

| maxymiliano a răspuns (pentru Ina_Damianov_1982):

Multumesc frumos a mers super alta dată m-am chinuit ore întregi sa caut tasta de bot menu