| Rony56 a întrebat:

mi-am descarcat camtasia studio 7 si fac un video cu el (adica filmez ce fac pe caluculator) si cand vreau sa il editez pe camtasia studio 7 cere camproject nu stiu ce are de nu vrea sa il editeze ca altfel nu poti sa faci
VA ROG ajutati-ma

1 răspuns:
| Kampion a răspuns:

Camtasia are o extensie camproj parca. Pune camproj-ul pe desktop si selecteaza-l de acolo. Daca tot nu merge recomand Fraps. E bun si pentru desktop. Da cu el filmezi putin ca trebuie cumparat. Incearca o extensie avi sau mp4 si vezi daca merge. Daca nu are probleme editorul. Recomand Camtasia Studio 8.