| Suntanonimsinuamnume73663 a întrebat:

mi-am facut ask fm si nu prea ma lamuresc ce e cu intrebarile astea. Poti sa iti pui si singur intrebari si sa raspunzi tu la ele singur sau doar sa pui intrebari la altii si sa le raspunzi la cei care te intreaba?

Nelamurirea este ca pot sa imi dau intrebari singur si sa raspund eu la ele?

Dau funda celui care raspunde rapid si corect!

2 răspunsuri:
| CryLulu a răspuns:

Pot să îți dai atat ție întrebări și să răspunzi la ele cat și celorlalți.
O să poți primi și întrebări de la alții, depinde dacă e sau nu anonimă, dar dacă e anonimă întrebarea s-ar putea să ai setarea blocată și nu vei primi nimic.

| laurentiu442 a răspuns:

E ca pe TPU și eu ziceam la fel ca tine cum să răspunzi singurlaughing