| EuExist3677 a întrebat:

pe ask fm poti sa iti pui intrebari singur adica tie si sa raspunzi la propria intrebare tot tu singur?

Daca da spuneti-mi cum! Dau funda la raspunsul cel mai rapid si corect! Multumesc!

Azi mai mi-am facut un cont de TPU si am pus aceeasi intrebare despre ask fm dar acel cont de TPU nu mai merge.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti
Dai la profil la tine si dai acolo pe chestia aia cu intreaba-ma orice.

3 răspunsuri:
| AliceFirea a răspuns:

Da,poti; cum tu adresezi intrebari persoanelor in caseta de scriere; asa iti poti adresa si tie.Sub prezenta anonimului sau nu.

| EuExist3677 explică (pentru AliceFirea):

Deci dai la profil la tine si apesi acolo intreaba-ma orice, nu?