| Christina1818 a întrebat:

Nu imi merge Youtube-ul de ieri. Cand dau pe un video imi apare imaginea in purici si scrie, A aparut o eroare. Incercati din nou mai tarziu., Ce sa fac? De la internet nu cred ca este, am reinstalat Chrome si nimic. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MaNDwN a răspuns:

Reinstaleaza sau instaleaza ultimul flash player aparut de aici http://get.adobe.com/flashplayer/. ala e problema :D si lasa chrom-ul deoparte si descarca firefox asta e parere proprie :D

5 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Mai patesc si eu asa, dar dau refresh si merge.
Incearca sa folosesti alt browser: Opera sau Mozilla Firefox thinking

| NituAlexander2000 a răspuns:

Cand mi s-a intamplat am dat reset la PC si a mers totul perfect. Sper sa te ajute.

| Valentin_Alex_1995 a răspuns (pentru MaNDwN):

Salut! Eu am facut ceea ce ai spus si tot ca celuilalt de sus imi face!

| Valentin_Alex_1995 a răspuns (pentru MaNDwN):

Si daca ai avea o alta optiune... ti-as ramane recunoscatorwinking

| Mesi_Ronaldinio_1989 a răspuns:

Exact asa mise intampla si mie tot de ieri si cred ca ai loat un program care afecteaza youtube :/ sau nu stiu cred ca trebuie sa instalezi alt windows