| JomelaMaya a întrebat:

Heei TPU, am o problemă, când intru pe youtube si dau pe un videoclip îmi apare ecranul bruat si scrie : "A apărut o eroare. Încercati mai tarziu. " sunt pe Mozilla. Cine imi poate spune cum fac să meragă?

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Mie cand imi apare asa dau pe sagetica de refresh a paginii happy si imi merge perfect dupa aceea.

1 răspuns:
| AlexisZLS a răspuns:

Este din cauza versiuni de Flash Player trebuie sa il iei pe cel nou sau intri mai tarziu rolling on the floor) sau poti sa iti schimbi browserul