| Clara_6276 a întrebat:

Nu mi se deschide calculatorul.Nici nu se incarca! Pot face ceva, sau trebuie sa reistalez windows~?! Mi s-a sters tot ce aveam in calculator? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Psihologul a răspuns:

Nu ai dat detalii despre ce PC ai, de cand il ai si cat l-ai folosit.
Daca nu se deschide Pc nu prea ai cum sa reinstalezi windowsul. Dar recomandabil ar fi.
Poate ti s-a ars ceva pe dinauntru, nu stiu. Dar daca merge sa-l aprinzi si windowsul nu se incarca, reinstaleaza-l de urgenta iar dupa aia, fa o scanare cu un antivirus bun (nod32 sau ce vrei tu)!