| alicia2000 a întrebat:

Pot avea net pe tableta de la tv? Tv-ul e conectat prin cablu la net iar tableta e departe si ea de modem. Cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

TV-ul doar primeşte wi-fi, nu transmite. Scoate cablul din TV, ia-ţi un router wireless şi aşa te poţi conecta la net şi de pe TV, şi de pe tabletă, telefon, laptop etc. Chiar şi de pe PC dacă ai unul cu placă wireless.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asa nu poti avea net! Cumpara un router Wi-Fi care trebuie configurat de cineva care se pricepe si vei avea net in toata casa la toate dispozitivele fara sa folosesti cabluri!

| RAY a răspuns:

Daca ala are hot spot da poti