| decuriozitate a întrebat:

VA ROG: am pus internet de la romtelecom. Am un modem hg8247 si am o problema: daca ma conectez de la laptop prin wireless ma conecteaza cam 5 minute si apoi ma deconecteaza. pe telefon, tableta sau orice alt dispozitiv nu ma deconecteaza. Doar pe laptop mi se intampla asta. Am si posibilitatea de a conecta laptopul prin cablu. Conectat prin cablu nu am probleme. Am windows xp2. Stie cineva care ar putea fi cauza si cum as putea proceda? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Dezinstaleza apoi reinstaleaza driver-ul de la wi-fi apoi cand vrei sa te conectezi pe reteaua ta wi-fi iti va aparea un chenar in care selectezi ''home network''

1 răspuns:
| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi suport. Toate cele bune!