| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni. Cn ma poate ajuta cu ceva? FUNDA am un telefon nokia 1680 dar ma enerveaza ca poate inregistra decat un minut. cum pot sa il fac sa inregistreze mai mult? intrebarea e pentru cei care au si ei sau care stiu.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am alt tip de telefon, dar la inceput si la mine era doar un minut! Insa m-am uitat in meniu si am gasit ca poti seta trei optiuni:un minut, 10 minute sau nelimitat! Asa ca sunt sigura ca si la tine este la fel, mai ales ca ai un telefon bun!

| frvtel a răspuns:

Atat poate acel model de telefon.Nu ai ce sa-i faci.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Si eu am acelasi telefon
Din pacate nu merge sa inregistrezi mai mule de o ora
funda?

pa, pa