| adria1967 a întrebat:

Cum se poate copia muzica gratuit pe un telefon nokia 1680? Dar pe un telefon Sony ericsson?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face transfer din pc in telefon cu cablul de date, sau de pe un telefon pe altul prin bluethoth sau infrarosu.

6 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Bluethoth?

| Onutzu a răspuns:

Prin Bluethoth sau de la pc prin cablu de date.

| adria1967 explică:

Da imi cer scuze nu am specificat ca Nokia nu are nici... nici.La Sony Ericson stiam, ma gandeam ca este si alta posibilitate in afara de.(problema era cu Nokia, dar am zis sa-l trec si pe Sony Ericson). Multumesc celor care mi-au raspuns.

| Boby a răspuns:

S-ar zvarcolii in mormant ala care a inventant Bluetooth-ul sau cititorul de carduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu si eu nokia 1680 are mp3? sau macar primeste muzica mp3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va intereseaza dispun de cablu date Nokia 1680 classic, la pretul de 20 RON iar daca distanta o cere se va adauga 8 RON taxe postale, coletul ajunge la 2-3 zile lucratoare si il achitati dupa ce ridicati produsul. GARANTEZ functionalitatea cablului pe Nokia 1680 classic, la transferul de poze, sonerii din telefon in PC si invers, asigur si asistenta pentru cei care NU se descurca si au luat produsul de la mine( in magazine, internet mai gasiti cabluri pentru acest model de telefon dar ei NU au programele actualizate care permit sincronizarea telefonului cu PC-ul, facand cablul inutil, pentru aceea ce NU au luat produsul de la mine NU ofer asistenta ) Trifan21@yahoo.com & trifan1980@yahoo.com