| NicusorYo a întrebat:

Cine imi da si mie un telefon gratis? Mai bun decat Nokia 1680, de exemplu:un telefon cu tascreem, un Ipod, un smartphone, iphone, etc.sa ma contacteze prin mesaj sau add nicusor_yo31 si cine vrea si poate si un cod de reincarcare de 5 euro pe Orange.

Sa nu va aud cu comentarii de genu(****i morti m-ati, saracule, etc.)

Cine am ajuta ii raman dator.

Mersi de intelegere, Byewave

Răspuns Câştigător
| IzabellLove a răspuns:

Frate,nu-mi pasa daca nu vri sa auzi comenntari dinastea...bine t-as da un tel da nu cu touch, Iphone... Tu esti dily la cap nu gasesti in toata tara un prost care sa-ti dea Iphone pe gratis LOOL

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

E touchscreen, nu tascreem oh go on.Si vad ca vrei multe,Iphone si gratis,si cod de reincarcare oh go on Mai invata si tu romana aia,si poate, poate o sa primesti, macar un tascreem.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Stai numa umpic...Asa unde ramasesem deci ce vrei Samsung LG Nokia Sony Ericsson hai zii ca n-am tot timpulaughing sau poate vrei un BlackBerry ca si asa am prea multelaughing

| IzabellLove a răspuns:

Tare com Elena!