| Ioscaa1 a întrebat:

primesc pe email o gramada de mailuri cu reclame, etc. de la mai multe site-uri la care m-am abonat candva.Pot face cumva sa nu mai primesc mailuri de la ei? Ma refer prin Yahoo mail, nu sa intru pe paginile respective.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Intra in fiecare mail si in josul paginii trebuie sa scrie "dezabonare".

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea mail-urilor vor avea o optiune de dezabonare.

| mihai69 a răspuns:

Pe mail-ul Yahoo poți defini filtre prin care mesajele care vin de la anumite adrese să fie direct șterse dacă ești sigur că nu primești de acolo și mesaje ce ar putea fi utile.