| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De ce nu pot primi mailuri pe yahoo? Mentionez ca nici la spam nu primesc niciun mail! Mi-am facut id acesta de cateva zile.Nici cand ma inregistrez pe un site nu primesc mail de confirmare. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TahionN a răspuns:

Conturile noi de obicei nu primesc confirmari in primele zile deoarece se considera ca iti faci tu conturi de yahoo fictive doar pentru a te inscrie pe anumite site-uri. Trebuie sa astepti o perioada.
Aceasta ar fi una dintre probleme, alta problema fiind cea cu virusul in urma careia ai aflat ce ar trebui sa faci. Momentan mai asteapta cateva zile si vezi daca incepi sa primesti.

Răspuns utilizator avertizat