| Iu_Aisha_2000 a întrebat:

Recent mi-am instalat o aplicație de pe Magazin play pe telefon pentru a schimba meniul telefonului.
Nu mi-a plăcut, așa ca am dezinstalat-o. (Am un Samsung galaxy S3 Neo)
Și acum când țin apăsat pe butonul "Home" nu îmi mai apare istoricul telefonului, ci îmi apare "procesul com.android.sistemui s-a oprit"
Ce trebuie sa fac ca sa îmi apară din nou istoricul telefonului?

5 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Dai o resetare din fabrica!

| DeyCj a răspuns:

Setează home screen-ul pe cel implicit de Samsung și problema se va rezolva

| Iu_Aisha_2000 explică (pentru DeyCj):

Cum fac asta?

| Iu_Aisha_2000 explică:

Nu vreau sa îi dau resetare pentru ca o sa mi se șteargă toate chestiile din telefon! sad

| DeyCj a răspuns (pentru Iu_Aisha_2000):

Datele nu se vor șterge, ci doar personalizările, aplicațiile și setările ce le-ai făcut, dar recomand să le salvezi, de exemplu pe pc folosind cablul de date...