| girlbrushedpink3 a întrebat:

Samsung Note II sau Iphone 5?big grin

12 răspunsuri:
| Taiger a răspuns:

Iphone 5

| Zitronen a răspuns:

Buna!happy
Normal ca Iphone 5 laughing
Este de 15 ori mai bun ca Samsung Note II.
Numai binehappy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Fiecare își cumpără în funcție de necesități/nevoi.
Eu aș merge pe Iphone 5.
Pa, pa.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, sa o luam normal, esti fata pentru o fata da mai bine un iphone decat un noteII, de ce? Este mai finut mult mai bine construit arata fenomenal daca mai pui si un bamer d-ala roz pe laturi arata ( wow) Note 2 este prea mare ce sa faci cu el? Sa il ti cu doua maini in timp ce vorbesti? Da, note 2 este mai performant dar nu o sa simti diferenta adica, telefon, muzica, jocuri, si d-astea. In plus si eu trebuie sa imi iau iphone5 si optez pentru Ios simplu, rapid, fara lag si d-astea.Credema i-ati iphone5 fara nici o remuscare. Succes! :*

| Claudiuuu92 a răspuns:

Ce comparatie poti sa mai faci si tu, macar daca puneai S4 cu iphone 5happy

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Iphone5 e mai bun dar mai scump

| cristina10cris a răspuns:

Iphone5 clar e mai bun ca note 2.Bafta!

| WeAreSmart a răspuns:

NOKIA 3310 big grin

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Iphone 5 happy

| maryusmono a răspuns:

Iphone 5 happy

| Andrey02 a răspuns:

Iphone 5 din toate punctele de vedere

| EricCarpov a răspuns:

Iphone 5 iti spun din experienta