| Zedddd12 a întrebat:

Am modificat și eu data nasterii pe Facebook; si din greșeală am scris una greșită, acum nu mai merge sa o modific pe cea adevărată! As dori sa stiu si eu de cate ori poti modifica data nasterii, si cat timp trebuie să astepti pentru a o modifica!

MULTUMESC ANTICIPAT!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Știam că pe Facebook poți face modificări la datele personale după 60 de zile dar dacă vei continua să faci schimbări durata se va extinde la 120 zile. Cel puțin când e vorba de nume. Pentru data nașterii vezi aici
https://www.facebook.com/help/contact/233841356784195

6 răspunsuri:
| dezis a răspuns:

O poti modifica doar odata, deci ti ai pierdut dreptul asta. Tot ce mai poti face e sa iei legatura cu stafful Facebook, iar ei te vor indruma(o sa ti ceara poza buletinului)

| Bondarel99 a răspuns:

Teoretic doar o data pentru ca se presupune ca ai o singura data de nastere.
Dar o poti ascunde ca sa nu o mai vada nimeni.

| Zedddd12 explică (pentru dezis):

Zice asa:" Iti poti schimba data nasterii de cateva ori, deci s-ar putea sa trebuiască sa astepti cateva zile, daca ai schimbat-o de curând. " deci la ce se refera mai degrabă mai ma lasa sau nu?

| Zedddd12 explică (pentru Raven):

Si dupa procedura aceasta cat timp trebuie să aștept pentru a modifica ei data mea de nastere!

Multumesc.

| Raven a răspuns:

Ei spun că schimbarea apare în câteva minute deci ar trebui să fie OK azi, sper.

| Zedddd12 explică (pentru Raven):

De aseară am facut aceasta chestie, crezi ca mi va da astăzi, data corecta? Ca m-a anunțat că v a lua legatura cu mine daca mai are nevoie de alte informatii, dar nu am primit nicio notificare sau ceva! Eu ma alertez asa, deoarece mai sunt cateva zile pana la ziua mea, iar mie imi apare o data total aiurea!?