| Lanes_Senal_1999 a întrebat:

Am nevoie va rog urgent sa ma ajutati sa-mi recuperez toate convorbirile de pe whatsapp.
Mi-am spart display la telefon, mi-am cumparat telefon nou si am instalat whatsapp si cand dau restore imi da convorbirile din luna aprilie, eu am nevoie de cele din iulie... va rog sa ma ajutati cu ideile voastre, va rog mult.
Funda!

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Trebuia facut backup de pe telefonul vechi. Daca e spart ecranul nu prea cum sa mai activezi functia.

| Lanes_Senal_1999 explică (pentru Wr3nch):

Pai si daca ii repar display-ul mai pot?

| Wr3nch a răspuns (pentru Lanes_Senal_1999):

Daca l-ai activat deja pe telefonul nou nu. Cel putin din cate stiu eu.

| Lanes_Senal_1999 explică (pentru Wr3nch):

Pai daca ii schimb display la telefonul vechi mai pot sa recuperez?

| Wr3nch a răspuns (pentru Lanes_Senal_1999):

Pai nu. Pentru ca deja e activat pe telefonul nou.

| Lanes_Senal_1999 explică (pentru Wr3nch):

Dar daca ii schimn display la telefonul vechi, mai am date si pozele vechi pe el?

| Wr3nch a răspuns (pentru Lanes_Senal_1999):

Daca doar display-ul e devina da, alea raman asa cum sunt.

| CM7YRE a răspuns:

Poti incerca cu anumite programe de recuperare gen dr. phone; daca nu e nimic in neregula cu telefonul, si e un model mai "cunoscut", ai putea sa recuperezi; depinde cat esti dispus sa "investesti". Daca esti in apropiere de Ploiesti, posibil sa te pot ajuta.