| IuuxxI a întrebat:

De curând mi-am cumpărat un iphone 4s 8 gb nou nout din magazin, in Iulie. Si de câteva zile a început sa imi facă fite, imi da crash la toaaaate aplicatiile, nu mai pot sta pe nimic nici pe whatsapp nici facebook nimic, imi iasă singur după 20 de sec. L-am tot închis si aprins dar nimiccrying((( nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog! Daca de exemplu mi-as instala iOS 7.1.2 mi s-ar Sterge tot de pe el? Convorbirile de pe whatsapp, mesajele, pozele, contactele ar rămâne? Sau ce sa fac? De exemplu am încercat sa sterg o aplicație si sa o reinstalez dar nu mai merge sa o reinstalez Zicand ca nu mai am locsad si am tot sters din ele si tot așa zice... Va rog spuneti-mi ce sa fac! Funda celui mai bun si rapid răspuns sad

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la reparat in garantie. Pana atunci fa-ti un backup de date in iCloud: http://support.apple.com/kb/HT1766

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg cum de nu va dati seama ca iphone-urile sunt mai slabute...