| Andreica_Stela_1977 a întrebat:

Am si eu o intrebare. As dori sa achizitionez fiului meu un smartwach si as dori sa stiu daca se poate folosi independent de telefonul mobil, avand o cartela micro sim, adica el a fie la scoala si sa poata fi sunat ori sa-l sun? Cam ca acesta http://www.emag.ro/......DB1RBDBBM/

1 răspuns:
| Palade_Marcel_1976 a răspuns:

Ceasul si conecteaza prin blwtot (nu stiu daca am scris corect dar se intelege) cu telefonul. El trebuie sa aiba telefonul la elca sa fie conectat. El poate suna si sa fie sunat.