| Bogdan8102 a întrebat:

Buna ziua!
Este util un smartwatch? As dori sa mi-l achizitionez pe acesta https://www.emag.ro/......D3FZ42BBM/

P.S:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce urmeaza sa-ti spun este strict parerea mea. Eu una nu consider utile Smartwatchurile, deoarece au putine functii din cele pe care le are un telefon. Pe scurt la ce iti trebuie un smartwatch daca deja ai un telefon? Consider ca sunt niste bani aruncati aiurea pentru un ceas care, din nou, din punctul meu de vedere, pentru o fata cel putin nici nu arata bine.
In plus, ceasul din link nici macar nu are niste review uri bune, aparent nu se potriveste descrierii facute pe Emag. Daca tu chiar iti doresti un astfel de ceas, recomand sa te uiti la calitate, nu la pret.